Guma 13she

Shitet nga: din 18 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat 175/70/13sh MS 3 copa per arsye se kom fellne 14sh e kto smvyn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim