Guma 365/80R20 14.5R20 18PR

Shitet nga: Autogoma"DAJA" 28 Nën 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 365/80R20. 14.5R20Gomat per UNIMOG.FEREX FERMEC 750 / 860 .JCB 410 .CAT 906 / 432E . ZEPPELIN ZL12 . VOLVO . Tje.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim