Guma ne shumice dhe pakice

Shitet nga: Kujta 01 Sht 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma
Me
Shomicdhe me
Pakic per me
Shum na kontaktoni ne numrat 044-447-923
049-460-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim