Guma per audi a8 koplet me fellne

Shitet nga: luli 07 Jan 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten guma per dimer per audi a8 m/s 17/ 55/ 235 si te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim