Gumat 235/45/R17 EDHE 205/55/R16

Shitet nga: Muja 08 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Urgjend Gomat shihen edhe ne foto 2 copa jon 17
2 jon 16 flm qimi i arsyshem 10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim