Gumat michelin 16 M+S

Shitet nga: Egzon 28 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat e ardhura nga zvicrra.Gumat jon 205.55.16 Michelin me bandasha te hekurit qe boin per mercedes golf passat etj.
viber +37744565773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim