Gumat te veres 235-45-17

Shitet nga: Gumat 07 Shk 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 gumat e veres qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim