Katere bandash per vitara

Shitet nga: vitara 05 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 bandash per vitar etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim