Kos bari

Shitet nga: Elvis 06 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kos bari garda me vet hecje ne gjendje te rregullt teknike servis e bome e ardhur nga zvicrra pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim