LIRE Shes gomen 195 65 15

Shitet nga: Flami 30 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
E kom pas rezerve, ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim