Maqin per bore

Shitet nga: burhan 24 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shess maqin per bore nare 500 mess thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim