Monterk dhe ballancerken

Shitet nga: xx 13 Mar 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes paisjet per montimin e goma qe monton dhe ballanson
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim