Ndrim 2 goma 15-she m+s me dy goma 14she m+s

Shitet nga: goma m+s 15 16 Tet 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bej ndrim dy goma 15-she me dy goma 14-she.gomat jane mjaft te mira,I ndroj per arsye se nuk me duhen.nese ka te intetesuar mund te me kontaktoni permes e mail adreses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim