Pirelli p zero 245/35/20

Shitet nga: edi 04 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 guma run flat shum te mira i perdoruar 1 vere ne zvicerr. Pirelli p zero RUNFLAT. 2x 245/35-20zoll e 2x 275/30-20zoll. runflat jon per me ec me guma te prishta dej 80km ne ore pa e nrru gumen e prisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim