Rrotkapne per mercdes R15

Shitet nga: bujar 11 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes rotkapne per mercdes-benz numri i tynve jon 15 jon te reja original etjj jo te grithme e tjj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim