SHITEN FELLGAT ME GOMA NR 15 ME 4 VRIMA

Shitet nga: JETON 17 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLGAT ME GOMA NUMER 195/60/R15

FELLGAT JAN SHUM SHUM TE RUJTNE

NUK JAN TE DEMTUARA APO TE GRITHURA

SHUM PAK TE PERDURORA TE POSA ARDHURA NGA GERMANY

FELLGAT JAN PER:

GOLF 2-3 ,PASSAT,VENTO,VECTRA,AUDI 80,ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim