SHITEN FELLNE ME GOMA TE REJA 18 INQ

Shitet nga: AutoDeLuxe 16 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DIMENZIONI - 225/50 R 18 99 H
NR FELLNES - 4G0 601 025 M
AUDI A 6 4 G CONTINENENTAL
FINDO TE REJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim