SHITEN FELLNET 17 INQ PER PASSAT GOLF VII

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDeLuxe 17 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DIMENZIONI - 225/50 R 17
NR FELLNES - 3AA 601 025 K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim