SHITEN FELLNET 20 INQA PER AUDI A 6 A 7A8

Shitet nga: AutoDeLuxe 16 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DIMENZIONI - 255/35 R 20 97 W
NR FELLNES - 4G0 601 025 J
AUDI S 6 4G DUNLOP GEB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim