SHITEN FELLNET 21 INQ PER AUDI A 6 A7 A8

Shitet nga: AutoDeLuxe 16 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DIMENZIONI - 275/30 R 21 98 W
NR FELLNES 4G8 601 025 AM
AUDI RS7 DUNLOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim