SHITEN FELLNET ME GOMA DIMRI 20 INQ PER AUDI A 8 T

Shitet nga: AutoDeLuxe 17 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DIMENZIONI - 265 / 40 R 20 100 V
NR FELLNES - 4H0 601 025 AG
PER AUDI A 8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim