SHITEN FELLNET PER AUDI A 5 A 6A 7A 8 20 INQ

Shitet nga: AutoDeLuxe 16 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DIMENZIONI - 275/30 R 20 97 W
NR FELLNES - 8T0 601 025 AD
AUDI A 5 8T DUNLOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim