SHITEN FELLNET PER AUDI A 6 A7 A 8 - 21 INQ NEW

Shitet nga: AutoDeLuxe 16 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DIMENZIONI - 285/30 R 21 100 W
NR FRLLNES - 4G0 601 025 CE
AUDI RS 6 DUNLOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim