SHITEN GOMAT 225/55/R16

Shitet nga: Valon 14 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te perdorura por ne gjendje te mir 2 jan te firmes DUNLOP dhe dy tjera te firmes HIMALAYA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim