Shes 4 Fellne nr 16

Shitet nga: Ardian 09 Nën 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne nr 16 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim