Shes Fellne 14 Shum te Rujtne

Shitet nga: Lindi 16 Jan 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet Teper te Rujtne
Numer 14 Per Golf 2 Passat Jetta
Jon shum Pak te Perdorne
Skan asnje Grrith tvogel
Qmimi i Padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim