Shes Fellnet nr 16 Per mercedes

Shitet nga: Jasmin 16 Mar 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16per mercedes jan tmira nuk dridhin nuk jon tshtremta gumat ika 50 % gjys bajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim