Shes Gomat

Shitet nga: Agim 11 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje te ruajtur jan gjithesej 5 qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim