Shes bandash

Shitet nga: Gramos 23 Jan 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash me goma gjys baje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim