Shes fellne

Shitet nga: Nysret 21 Jan 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e Peugeot numer 195/65/15, jane ne gjendje te rregullt te sapo ardhura nga Norvegjia. Mund te na kontaktoni ne keta numra: 044364358/049561012.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim