Shes fellne 15

Shitet nga: zekri 20 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15-tshe shum tmira me guma qmimi volitshem..viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim