Shes fellne 16 te Audit Original

Shitet nga: Enis 30 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 per Audi jon ngjendje shum tmir trujtme nuk jon te grithune as nuk jon te shtremeta ( PA GOMA ) pres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim