Shes fellne me goma per audi a6

Shitet nga: Audi a6 21 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne shum te mira me goma 18 pothuajse te reja 90 %ma lir nuk ka veq lodhesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim