Shes fellne per Golf 4

Shitet nga: Drilon 11 Sht 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Golf 4 me guma te mira siq po shihen ne foto. Gumat jon 195-65R15. Mund te na kontaktoni ne kete numer: 044364358, mund te na gjeni dhe ne viber. Faleminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim