Shes fellnet e Golfit4

Shitet nga: Drilon 05 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e golfit 4.Fellnet jan 15 vetem per golf 4 bejn.Jan te reja.Mund te na konktaktoni ne keta numra 044364358/049561012.Mund te na gjeni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim