Shes goma dhe fellne

Shitet nga: Altin 18 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dhe fellne bejn ne golf5 golf6 sharan tauran pasat.Jan numer 205/60/16.Mund te na konktaktoni ne keta numra 044364358ose049561012.Mund te na gjeni edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim