Shes goma me bandsha per golf 5

Shitet nga: Nexhat 16 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me gjith bandasha kater copa shum pak te perdorura per dimer per ma shum viber +38649811247
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim