Shes goma per x5

Shitet nga: Berisha 27 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per x5 2copa 80euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim