Shes gomat me bandash 14 per opell

Shitet nga: Agron 15 Gsh 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Sved gonat te veras me bandash per opell 185 60 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim