Shes gomat me bandash 14 per opell

Shitet nga: Agron 15 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandash per opell Astra 185 60 14 per ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim