Shiten & Ndrrohen Fellne 17 Stil Auto

Shitet nga: Fellne 15 Pri 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne numer 17. Me 4 shrafa

Ndrroi me Fellne per Reno Kangoo ose me Naj Telefon

Fellnet jon 80% te REJA vetem 4 muaj jan te perdorura

Viber +38649197531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim