Shiten 2 goma 175/80r14

Shitet nga: Xxx 03 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma dhe 4 bandashet e aluminit qmimi i lir.........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim