Shiten bandazha

Shitet nga: Gani Batusha 23 Nën 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandazha me goma 235/35R19 per golf 4 etj, shum te ruajtur dhe te bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim