Shiten dhe ndrrohen

Shitet nga: Privat 05 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14 me 4 sherafa ne gjende te mir me goma te reja te golf 3 jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim