Shiten fellnet bbs

Shitet nga: Fatlind 25 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet BBS Nr 195/65/R15 janë me 5 sharafa i bajn te gjithave veturave qe i kan gomat me 5 sharafa
Mundeni me shkru edhe ne viber +38649309873
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim