Shiten gomat M+S me fellne te reja per Land rover

Shitet nga: xxxxx 09 Dhj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per gjip Land Rover me gjith fellne te reja jan te madhsis:215\70 R15 M+S...
Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim