Shiten gomat dhe fellnet

Shitet nga: Agim Nikqi 02 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 parë goma 17she dhe fellne 16she çmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim