Shiten urgjentish fellnet me guma

Shitet nga: Edi 22 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat e reja
235/40/ZR18
Kush i blen fellnet me guma e ka ni polir gratis...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim