U SHITEN 4 Goma te REJA Continental Nr.195.6..

Shitet nga: Goma 13 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U SHITEN GOMAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim