VW fellne 15she

Shitet nga: Beni 02 Pri 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellgat me goma dimerore shum te mira , per VW... 15she per me shum na kontaktoni ne 049849204 mund te na kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim